Dlaczego warto

Lanikai to w wolnym tłumaczeniu z języka hawajskiego: „niebiański ocean”. To właśnie Ocean napędza nasze działania, dlatego musiał znaleźć się nazwie oraz filozofii naszego projektu. Wybieramy miejsca naszych wyjazdów, na których realnie możesz podnieść swoje umiejętności w sportach surfingowych w sprzyjających warunkach zawsze w otoczeniu świetnych ludzi. Na każdym wyjeździe Lanikai otrzymasz od nas pamiątkową koszulkę, materiały z opisanymi efektami szkolenia oraz pakiet filmów i zdjęć z podróży.

Opinie klientów

Agata

Cud, miód, malina. Byłam już z Lanikai w Maroko (Dakhla), na Półwyspie, na Sri Lance i już planuję kolejne, bo każdy wyjazd był super zorganizowany! Widać, że Bartek, Kuba i Kasia mają mega zajawkę na to co robią i, co więcej, znają się na rzeczy. Dzięki!

Kuba

Z Lanikai można pojechać na koniec świata i wszystko będzie ogarnięte i załatwione jak należy. Super spoty i mega dużo pozytywnej energii!
Pierwszy raz pojechałem z nimi na Sri Lankę Kite Camp 2017 i na pewno nie będzie to mój ostatni wyjazd!

Kasia

Kuba i Bartek = pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pozytywna energia!
Polecam podróżowanie i niezapomnianą przygodę z Lanikai

Kuba

Z chłopakami na wyjazdach, dzieją się takie rzeczy, o których się nawet uczestnikom pamiętników z wakacji nie śniło! Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba przeżyć samemu!

Asia

Z taką firmą można by pojechać i na koniec świata :). Polecam zaprawionym poszukiwaczom przygód!

Dlaczego warto